Trenerzy

Poznaj nas, kadrę klubu sportowego Kwitniewska GYM

Łączy nas miłość do sportu, a także zapał do pracy z dziećmi i młodzieżą. Pomagamy odkrywać zainteresowania, uczymy właściwych technik sportowych oraz wspieramy w rozwoju talentów. Zapraszamy na wspólne treningi baletu, gimnastyki i cheerleadingu!

Anna Kwitniewska

Założycielka szkoły Kwitniewska GYM, gdzie także uczy dzieci gimnastyki. Doktorantka Uniwersytetu Otto-von-Guericke w Magdeburgu, wykładowca Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku (w latach 2005-2015), z bogatym życiem sportowym i artystycznym: reprezentowała Polskę na Igrzyskach Olimpijskich w Atlancie, zdobyła kwalifikacje na Igrzyska Olimpijskie w Sydney, kilkanaście lat pracowała w Kadrze Narodowej, zdobyła wicemistrzostwo Polski w Fitnessie Gimnastycznym na zawodach Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego. Ponadto występowała jako tancerka m.in. w teatrze akrobatycznym oraz w Teatrze Muzycznym. Była trenerką młodzieżowych klubów sportowych oraz pedagogiem Międzynarodowego Festiwalu Tańca. Finalistka popularnego programu „Mam Talent”.

 • trenerka personalna i interpersonalna
 • przygotowuje fizycznie, motorycznie i gimnastycznie zawodowych sportowców
 • choreografka przedstawień artystycznych i tanecznych
 • doświadczona w pracy z dziećmi i młodzieżą

Maciej Zalewski

Jest absolwentem AWFiS w Gdańsku. Od 14 lat trenuje tricking i akrobatykę. Wiele razy stawał na podium Mistrzostw Polski w XMA i trickingu. Do dziś czynnie uprawia te dyscypliny i występuje w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Dodatkowo pasjonuje się przygotowaniem motorycznym i treningiem siłowym, jest trenerem personalnym.

 • trener personalny
 • mistrz Polski w trickingu i akrobatyce
 • występuje w Teatrze Muzycznym w Gdyni

Katarzyna Bork

Katarzyna Bork Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Czynny nauczyciel i trener w szkole sportowej Olimpijczyk w Gdańsku. Trener II klasy gimnastyki sportowej. Od najmłodszych lat Jej pasją był taniec nowoczesny (hip-hop, dancehall, krumping). Obecnie prowadzi zajęcia z każda grupą wiekową na różnych poziomach zaawansowania. Dodatkowo Jej pasją są sporty siłowe i wodne- zdobyła II miejsce na międzyuczelnianych Mistrzostwach Świata w Smoczych Łodziach. Prowadzi treningi personalne oraz zajęcia Fit Kid.

 • Nauczyciel i trener w szkole sportowej
 • Pasjonatka tańca nowoczesnego
 • Trener personalny

Nicole Bolda

Nicole Bolda - Praktykę zdobywała głównie w ramach treningów i startów o charakterze zespołowym. Jako zawodniczka z tańcem związana jest już ponad 15 lat, jako trenerka od 6 lat. Profesjonalnie zajmuje się cheerleadingiem, jednak jej warsztat obejmuje wiele technik. Doświadczenie artystyczne zdobywała m.in. w Teatrze Muzycznym w Gdyni oraz Teatrze Wielkim w Łodzi. Uprawnienia trenerskie wypracowała pod okiem przedstawicieli Polskiego Stowarzyszenia Cheerleaders, Polskiej Federacji Tańca oraz Polskiego Związku Sportowego Cheerleadingu. Jest kilkukrotną Mistrzynią Polski oraz Vice-Mistrzynią Europy i reprezentantką kraju podczas Mistrzostw Świata. Od 2018 roku pełni rolę kapitana seniorskiej drużyny GALAXY TEAM w Kwitniewska-Gym. - kilkukrotna Mistrzyni Polski w kategoriach drużynowych oraz duecie - reprezentantka kraju podczas Mistrzostw Europy (2014 vice-mistrzostwo, 2017) oraz Mistrzostw Świata (2018) - tancerka Teatru Wielkiego w Łodzi (sezon 2016/2017)

 • tancerka Teatru Wielkiego w Łodzi (sezon 2016/2017)

Magdalena Górnikowska

Magdalena Górnikowska Swoją przygodę taneczna rozpoczęła od gimnastyki artystycznej w wieku trzech lat, po paru latach rozpoczęła treningi aerial dance na kole i szarfie. Cheerleading zaczęła trenować pod okiem Anny Kwitniewskiej w międzyczasie reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Świata w USA.