Zapisy

Pierwszy krok do sportowych sukcesów

Można dążyć do mistrzostwa lub stale szukać wymówek. Zapisy na zajęcia sportowe to pierwszy krok na drodze do wszechstronnego rozwoju i wypracowania dobrych nawyków. Wspomagamy rozwój fizyczny i kondycję, pomagamy poprawić postawę, ale także wspieramy sportowe zachowania, zespołowość oraz konsekwentność w realizacji celów. Dołącz do nas!

Zapraszamy do drużyny!

Zapisów na zajęcia mogą dokonać rodzice, opiekunowie lub same chętne – pod warunkiem, że ukończyły 18 lat. Każdy moment jest dobry na rejestrację, nabór na zajęcia trwa cały rok. W grupie ćwiczy nie więcej niż 20 dziewczyn w podobnym wieku, dzięki czemu zespół może się szybko zgrać i zaprzyjaźnić, a każde dziecko jest pod czujnym okiem doświadczonej trenerki.

Cykl zajęć sportowych obejmuje co najmniej 60 treningów w roku szkolnym. Spotykamy się dwa razy w tygodniu, zajęcia trwają 60-90 minut – w zależności od ich rodzaju. Ilość treningów w poszczególnych miesiącach może się różnić w zależności m.in. od wypadających świąt.

Zachęcamy do zapisania się na bezpłatne zajęcia pokazowe. Poznajmy się!

Kalendarz treningów

Spotykamy się w pięciu lokalizacjach, w godzinach wieczornych. W poniższym kalendarzu znajdziecie dokładny plan naszych zajęć. Oczywiście można zapisać dziecko do udziału w treningach w dowolnie wybranej lokalizacji, ale zachęcamy, by było to możliwie blisko domu lub szkoły. Dzięki temu dojazd na zajęcia będzie prostszy, a w końcu to regularność treningów jest jednym z kluczowych sukcesów.

Ponieważ prowadzimy stały nabór na zajęcia, to jest możliwe, że otworzymy nowe grupy treningowe. Jeśli jesteście zainteresowani wspólnymi ćwiczeniami, ale nie widzicie jeszcze zajęć dla siebie – zostawcie wiadomość. Damy znać, kiedy utworzy się nowa grupa.

Do zobaczenia!